top of page
Search
  • Writer's pictureDusan

Dog Shows Šempeter & Vrtojba SLOVENIA 07- 09 August 2020

Updated: Oct 2, 2022

Bastian's First Summer Holiday in Slovenia & Italy

Bastianova prvá letná dovolenka pri mori v Taliansku


🇬🇧 We are proud to share with you photos from our Italian summer holiday. We were so lucky to take a short trip from the dog shows to experience the Italian sea. It was the first time for Bastian to have a chance to be in the sea. We know our dogs have a chance to experience sometimes more than many people but, to be honest, they deserve it and we think it makes their life more special and happier.ppier.ier.w will Bastian behave at his first dog show. We were really surprised Bastian behaved like a professional show winner and he was so strong and sovereign. He even allowed judges to check his tooth and behaved really natural. This is usually a problem for Leonberger puppies. The judges awarded him with the highest awards he could be awarded 3 x Very Promising 1, BOB Puppy. We are so proud of him and can not wait for the next dog shows! We truly believe that he will be successful as his very successful mother Amira Crizly, the most successful Leonberger in the history of Slovakia. Congratulations!


We are also proud of our Becky Leon Crizly. Sha had already been in Slovenia and she was awarded CAC almost a year ago. This time she got 2 x CAC and 1 x Res. CAC. Becky finally completed Champion of Slovenia like her sister Amira Crizly a few years ago. Congratulations!


We would like to thank the organisers for those lovely dog shows as well to the judges for fair judgements. Thank you all!


🇸🇰 V prvej polovici augusta sme strávili so psami pár krásnych dní v Slovinsku. Pre Bastiana to bola prvá letná dovolenka pri mori v Taliánsku, iba pár kilometrov od vystaviska v Slovinsku. Prvýkrát videl more a tiež to boli jeho prvé výstavy. Počas pandémie šteňatá sa na Slovensku na medzinárodné výstavy psov prihlasovať nemohli, tak sme boli veľmi zvedaví, ako sa bude správať. Z jeho chovania v kruhu sme boli veľmi milo prekvapení. V kruhu sa pohyboval suverénne a bez najmenších problémov sa nechal prehliadnuť rozhodcom, dokonca aj pri prehliadke zubov, čo bývajú u takýchto mladých psov zväčša veľké problémy. Rozhodcovia ho ocenili najlepším ohodnotením ako bolo možné: 3 x VN1, BOB Puppy. Sme na neho veľmi hrdí a tešíme sa na ďalšie výstavy s ním. Veríme, že bude na nich tak úspešný ako jeho krásna a veľmi úspešná mama AMIRA Crizly.


Veľkú radosť nám spravila aj BECKY Leon Crizly, pre ktorú to nebola prvá výstava v Slovinsku, na ktorej získala CAC. BECKY bola ohodnotená rozhodcami 2 x CAC a 1 x Res. CAC. Tým splnila podmienky pre titul Šampion krásy Slovinska, tak isto ako jej sestra AMIRA Crizly.


Ďakujeme organizátorom za výborne zvládnutie výstav v tak náročnom období a tiež ďakujeme rozhodcom za čestné a spravodlivé hodnotenia.International Dog Show 7th August 2020 CACIB Šempeter

Judge: Štefan Šinko, SLOVENIA


BASTIAN Amir Crizly Slovakia - Very Promising 1, BOB Puppy

BECKY Leon Crizly - Excellent 1, CACInternational Dog Show 8th August 2020 CACIB Vrtojba

Judge: Igor Selimovič, Hrvatia


BASTIAN Amir Crizly Slovakia - Very Promising 1, BOB Puppy

BECKY Leon Crizly - Excellent 1, CAC


International Dog Show 9th August 2020 CACIB Vrtojba

Judge: Gianni Fulgenzi, ITALY


BASTIAN Amir Crizly Slovakia - Very Promising 1, BOB Puppy

BECKY Leon Crizly - Excellent 2, Res. CAC


Our Italian Summer Holiday

Naša letná dovolenka v Taliansku


🇬🇧 We are proud to share with you photos from our Italian summer holiday. We were so lucky to take a short trip from the dog shows to experience Italian sea. It was the first time for Bastian to have a chance to be in the sea. We know our dogs have chance to experience sometimes more than many people but to be honest, they deserve it and we think it makes their life more special and happier.


🇸🇰 Sme veľmi radi, že sa s vami môžeme podeliť o fotografie z našej dovolenky v Taliansku iba pár kilometrov od výstavísk. Ako sme už spomenuli, toto bol prvý krát pre Bastiana pri mori. Uvedomujeme si, že naši Leonbergri majú krásny život a dokonca zažívajú viac ako mnohí ľudia. Myslíme si, že ich to robí štasnejšími a že si to naozaj zaslúžia.


232 views0 comments

Kommentare


bottom of page